ЖМ Дайберг

У ЖМ «Дайберг» проводять регулярні презентації для всіх бажаючих

У ЖМ "Дайберг" проводять регулярні презентації для всіх бажаючих. Про це повідомив директор керуючої компанії Сергій Мельник.

«Приїжджайте до нас до житлового масиву «Дайберг» знайомитися! По можливості заздалегідь погоджуйте свій приїзд зі співробітниками компанії, що управляє, за телефонами: (048) 701-29-32, 096-003-1-300, 093-003-1-300. Домовленість про зустріч (часу та місце) - запорука вашого та нашого відмінного настрою! Заїзд до нашого житлового масиву з двох сторін: з боку траси на Чорноморськ та з боку проспекту Небесної сотні через вулицю Центральну Червоного хутора! Чекаємо на всіх», - запросив до Дайберга директор.

Нагадаємо, щоб ви не шукали в пошукових системах: дачна ділянка в одеській області, будинок в області купити одеса, купити будинок одеса, купити будинок під ключ одеса, купити ділянку одеса, продаж земельних ділянок одеса, продаж землі одеса, продаж ділянок в одесі, продам земельну ділянку одесу, продам ділянку одеса ​​– все це ви зможете знайти у Дайберзі!

На ваш вибір у Дайберзі ділянки, площею 5 та 10 соток, з комунікаціями європейського класу. А за вашим бажанням чудовий теплий будинок вам побудує девелопер проекту – компанія «Електрон».

Читайте також