Зв'язок

Важко уявити сучасний будинок без зв'язку із зовнішнім світом: телефон, телебачення, Інтернет уже давно з категорії розваг перейшли до розряду необхідних речей. Спілкування з близькими, навчання, робота, подорожі – все це доступно тим, хто захоче купити будинок в Одесі, у селищі «Дайберг».


Продаж земельних ділянок ще не почався, а проектувальники вже подбали про те, щоб мешканці селища мали безперебійний якісний зв'язок – інтернет, телефонія, кабельне телебачення.


Усі комунікації продумувалися вже на стадії розробки проекту селища. Сьогодні «Дайберг» – це ділянки в Одесі, в районі Таїрове, та готові будинки, забезпечені всіма необхідними комунікаціями.


БУДИНОК АБО ДІЛЯНКА У ПРИГОРОДІ: ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ!


До послуг мешканців селища – високошвидкісний інтернет, кабельне телебачення та якісний телефонний зв'язок. Інженерні мережі відповідають найвищим стандартам, а їх обслуговуванням займається спеціалізована компанія, співробітники якої проводять регулярну профілактику мереж та своєчасну заміну комплектуючих. Таким чином, кожен майбутній мешканець селища може купити будинок в Одесі в районі Таїрова, забезпечений усіма необхідними засобами зв'язку.


Уже на стадії проектування житлового масиву «Дайберг» девелопер – НВП «Електрон» – застосував новаторський підхід до інженерних рішень.


При розробці проекту селища план прокладання комунікацій став одним із основних орієнтирів. Всі об'єкти, розташовані на території Дайберга, підключені до міських комунікацій.


ДО ПОСЛУГ ВЛАСНИКІВ БУДИНКІВ І ДІЛЬНИКІВ У ЖИЛМАСИВІ «ДАЙБЕРГ»:Кожен будинок селища буде підключений до всіх засобів зв'язку – кабельного телебачення, швидкісного Інтернету, телефонного зв'язку.


Наявність у приватних будинках в Одесі у селищі «Дайберг» швидкого інтернету стала одним із завдань, яке реалізовуватиметься в міру закінчення будівельних робіт та введення будинків в експлуатацію. На даний момент до кожної ділянки підведена кабельна каналізація. Усі комунікації зв'язку, як і інші інженерні мережі у селищі «Дайберг», є підземними.

Комунікації