Водопостачання

Водопровід з'явився в Одесі настільки давно, що місцеві жителі жартома зараховують його до пам'яток архітектури. І цілком серйозно застерігають гостей міста: пити водопровідну воду в Одесі не варто. Одесити ставлять на труби у будинках та квартирах спеціальні фільтри, купують для пиття очищену бутильовану воду або набирають її з колодязів та артезіанських свердловин.


Артезіанська вода у ходу насамперед у тих, у чиїй власності є в Одесі приватний будинок. Раніше приміські селища зводилися у місцях, де є природні джерела питної води. Збереглася ця тенденція і сьогодні: дачні ділянки під Одесою та земельні ділянки в Одесі розкуповуються дуже швидко, якщо поряд є артезіанська свердловина.


Відомо, що далеко не кожне приміське селище, та й далеко не всі ділянки землі в Одесі, підключені до централізованої системи водопостачання. Саме тому ті селища, де є всі комунікації, мають на ринку нерухомості Одеси та області підвищений попит. Ті ж проекти, які передбачають і централізоване водопостачання, та забезпечення питною водою з артезіанських свердловин, цінуються подвійно чи навіть утричі. Вартість земельної ділянки в Одесі у такому селищі зазвичай досить висока.


Селище «Дайберг» – ідеальне рішення, з погляду інженерних комунікацій та постачання питної води. Проектуванням водопостачання у селищі займався девелопер проекту – НВП «Електрон». Інноваційний підхід до прокладання комунікацій дозволив забезпечити кожну земельну ділянку у селищі газом, електрикою та водою. Всі об'єкти, розташовані на території Дайберга, підключені до міських комунікацій.


ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ ДІЛЯНКУ (БУДИНОК) ПІД ОДЕСОЮ, ДЕ Є:ВСІ КОМУНІКАЦІЇ НОВІ, ВОНИ СТВОРЮВАЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ СЕЛЬЦЯ, ПРОЛОЖЕНІ ПІД ЗЕМЛІВ, ТОМУ НА ВУЛИЦЯХ «ДАЙБЕРГА» ВИ НЕ ПОБАЧИТЕ НЕЕСТЕТИЧНИХ ВОДОПРОВІДНИХ.


На кожну ділянку у «Дайберзі» проведено два види води – міську водопровідну та артезіанську. Всі наявні зараз у продажу ділянки будуть одразу підключені до комунікацій, або підключення проведуть у встановлені терміни згідно з запитом нових власників. У тому числі до кожної ділянки вже підведено й артезіанську воду, що можливе лише у селищі «Дайберг».


Артезіанська вода подавиться мешканцям селища із власної свердловини, глибиною 120 метрів. Вже проведено всі необхідні експертизи, і артезіанську воду «Дайберг» визнано придатною до вживання як їдальню. Артезіанська вода у кожному будинку селища – це здоров'я мешканців. Адже лише природна жива вода, така як артезіанська вода «Дайберг», може стати запорукою довголіття та відмінного самопочуття.


Знайти аналоги природній артезіанській воді у міських умовах складно, навіть фільтрована вода викликає сумніви у лікарів та екологів. У селищі «Дайберг» неможливе стало можливим – мешканцям будинків не потрібно замислюватися про встановлення фільтрів чи вибір фасованої води, завдяки виявленому підземному джерелу з природною живою водою тут у кожному будинку просто насолоджуватимуться її смаком, одночасно примножуючи здоров'я своє та своїх близьких. Водопровідну воду можна використовувати в різних технічних цілях.

Комунікації