Каналізація

ДІЛЯНКА АБО ДІМ ПІД ОДЕСОЮ: ЦЕНТРАЛІЗОВАНІ КОМУНІКАЦІЇ!


Продаж земельних ділянок в Одесі та передмісті часто пов'язаний із необхідністю облаштовувати в селищі автономну систему каналізації. Будинок в області або найближчому передмісті – це, як правило, відсутність централізованих каналізаційних мереж, прокладання яких потребує серйозних фінансових вкладень та витрат часу.

Мешканці селища «Дайберг», де можна купити землю або приватний будинок під ключ, позбавлені будь-якого клопоту, пов'язаного з облаштуванням каналізації. Житловий масив знаходиться практично в Одесі (район Таїрова), і будь-яка приватна садиба або ділянка землі тут підключена до централізованої каналізаційної системи.

Таким чином, вартість земельної ділянки в Одесі, в селищі «Дайберг», не закладаються додаткові витрати на будівництво автономної каналізації. Будинки та ділянки підключені до міської системи стоків, завдяки чому довкілля та здоров'я людей, що живуть у селищі, перебувають у повній безпеці.

У селищі побудовано насосну каналізаційну станцію закритого типу зі збірними та відвідними колекторами. Станцію підключено до центральної міської каналізаційної системи. Все обладнання на насосній станції – нове, змонтоване та налаштоване таким чином, щоб забезпечувати відведення стоків, незалежно від навантаження на каналізаційні мережі. Система каналізації у селищі була спочатку ретельно продумана. І тим, хто вирішить купити будинок, «Дайберг» запропонує всі умови для комфортного життя.

Вже на стадії проектування житлового масиву "Дайберг" девелопер - НВП "Електрон" - застосував новаторський підхід до інженерних рішень.


ВСІ ОБ'ЄКТИ, РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ «ДАЙБЕРГА», ПІДКЛЮЧЕНІ ДО МІСЬКИХ КОМУНІКАЦІЙ!

ТУТ ФУНКЦІОНУЄ:Важливо, що всі нові комунікації (вони створювалися спеціально для селища), прокладені під землею. До центральної системи каналізації приєднуються всі ділянки ЖМ Дайберг.

Комунікації