Газ

ДОБРА МОЖЛИВІСТЬ КУПИТИ ЗЕМЛЮ: ОДЕСА І ЇЇ КОМУНІКАЦІЇ – ПОРУЧ!


Багато людей, які мріють купити будинок, обмежені у виборі: в Одесі приватний будинок коштує дорого, будинок в області коштуватиме набагато дешевше, але при цьому, найімовірніше, виникнуть проблеми з комунікаціями. Багато селищ у нашій області, на жаль, досі не газифіковані, і тим, хто підшукує ділянку (будинок) під Одесою, доводиться самостійно вирішувати питання прокладання газу або обходитися газовими балонами.


Місць, де сьогодні можна купити будинок (дільницю) у передмісті Одеси, і де на момент оформлення угоди вже було б вирішено питання з газопостачанням, на жаль, залишилося не так багато. Селище «Дайберг» у цьому плані – більш ніж вдалий вибір: тут за доступною ціною продаються готові будинки, таунхауси, продаж земельних ділянок. Одеса знаходиться в кроковій доступності, і всі комунікації у селищі, включаючи газ, вже є.


Уже на стадії проектування житлового масиву «Дайберг» девелопер – НВП «Електрон» – застосував новаторський підхід до інженерних рішень.


ТУТ ФУНКЦІОНУЄ:Важливо, що нові комунікації (вони створювалися спеціально для селища), прокладені під землею, тому на вулицях «Дайберга» ви не побачите неестетичних газових труб.


У КОЖНОМУ БУДИНКУ В «ДАЙБЕРГУ» БУДЕ ГАЗОПРОВІД СЕРЕДНЬОГО ТИСКУ.


Усі наявні в продажі ділянки будуть відразу підключені до комунікацій, або підключення проведуть у встановлені терміни, згідно з запитом нових власників.


Підведений до ділянок газ вирішує безліч актуальних проблем: люди, які вирішили купити будинок під ключ, можуть не дбати про побутові питання – їхній будинок у районі Таїрова буде теплим у будь-яку погоду, і в ньому завжди буде гаряча вода. Тому, кого цікавить продаж землі в Одесі та подальше будівництво приватного будинку, теж нема про що хвилюватися: ще на етапі проектування будинку можна буде продумати встановлення газових котлів та колонок та запланувати сучасну систему опалення. Усі роботи з проектування та монтажу обладнання ви можете доручити кваліфікованим спеціалістам НВП «Електрон». Вони проведуть всі необхідні розрахунки та в стислий термін встановлять необхідне обладнання.


БУДИНОК АБО ДІЛЯНКА У ПРИГОРОДІ ОДЕСИ З ВСІМИ КОМУНІКАЦІЯМИ – ЦЕ ВИГІДНО І ЗРУЧНО!

Комунікації