Електрика

До житлового масиву «Дайберг» заходять три незалежні лінії електроживлення, що забезпечує безперебійну подачу електрики в кожен будинок житлового масиву та на кожен об'єкт, розташований на даній території.

Вже збудовано та введено в експлуатацію розподільчі підстанції. Усі кабелі проведені під землею. Це гарантує якісну подачу електроенергії у будь-яку негоду, навіть за сильних ураганних вітрів, які бувають в одеських степах, мешканці селища застраховані від різних обривів та перебоїв подачі електроенергії.


У КОЖНОМУ БУДИНКУ В «ДАЙБЕРГУ» ПЕРЕДБАЧЕНО ТРИ ФАЗИ ЕЛЕКТРИКИ (ПОТУЖНІСТЬ 10 КВТ/ГОДИН)

Вуличне освітлення буде проведено по всіх вулицях та провулках житлового масиву. Зараз вуличне освітлення вже є на всіх вулицях Дайберга, де постійно мешкають люди. Восени 2016 року підключено вуличне освітлення центральною дорогою, що з'єднує два незалежні в'їзди до Дайберга: з боку траси на Чорноморськ (Іллічівськ) та з боку проспекту Небесної сотні (Маршала Жукова) через центральну вулицю Червоного хутора.

Всі електричні мережі розроблені з великим запасом потужності, тому власники будинків можуть бути впевнені, що в їхніх будинках завжди буде світло і затишно.

Комунікації