ЖМ Дайберг

Вибираємо земельну ділянку правильно!

Технічний прогрес зробив так сильно вперед, що уможливив швидко, якісно і відносно недорого будувати будинки різної складності та поверховості. Саме тому дедалі більше людей бажають купити ділянку в Одесі чи будь-якому іншому місті України з метою збудувати власний будинок. Адже, на відміну від тісних квартир, приватний будинок чи котедж – це не просто сімейне гніздо, а житло, в якому багато місця, зручне та комфортне всім членам навіть дуже великої родини.

Так має сенс тягнути з покупкою і продовжувати вибирати між будинком і квартирою?

Може, варто вже придбати ділянку та розпочати індивідуальне будівництво? Тоді найкращим варіантом буде придбати ділянку під забудову на Одещині в житловому масиві «Дайберг»! За останніми даними, найбільший попит сьогодні припадає на землю саме у найближчому передмісті Одеси. Загальна кількість укладених договорів щодо продажу землі під індивідуальне будівництво зростає. На думку фахівців, тим, хто хоче, але поки думає, купити ділянку в Одесі в житловому масиві «Дайберг», варто пам'ятати, що ринок нерухомості – майданчик дуже непередбачуваний, і в будь-який момент ціни на ділянки біля Одеси можуть різко піднятися в ціні. а відтак піднімуться в ціні ділянки та у житловому масиві «Дайберг».

Може виникнути питання, як правильно вибрати ділянку, щоб не помилитися в майбутньому?

Отже, перед тим як вибирати ділянку під забудову в Одесі чи Одеській області, необхідно відповісти собі на такі питання:

  • де саме має знаходитися ділянка?
  • Які основні цілі будівництва? Зведення житлового будинку для постійного проживання або будівництво дачі для відпочинку влітку.
  • яка має бути площа ділянки та площа майбутнього будинку?
  • Який подобається ландшафт?
  • Чи відіграє значення інфраструктура: дороги, під'їзди до ділянки, магазини та інше?
  • наскільки важлива близькість ЛЕП, водопроводу та каналізації?

Від відповідей, які ви дасте на ці питання, залежатиме не тільки ваш комфорт та затишок, але й ціна будівництва будинку. Наприклад, якщо відсутній водогін, то доведеться задуматися про постійне підвезення води або облаштування накопичувальних баків. Додаткові грошові витрати можуть знадобитися для вирівнювання ділянки, якщо на ньому присутні ями та/або пагорби. Такі нюанси здатні значно змінити підсумкову суму порівняно з тією, що була спочатку запланована під будівництво. Все перераховане підтверджує, що до вибору ділянки потрібно підходити виважено: багато пропозицій, якими б вони привабливими не здалися на перший погляд за ціною, виявляться на виході невигідними.

Оптимальне співвідношення ціни та якості, на думку фахівців з нерухомості, сьогодні пропонують у житловому масиві «Дайберг», розташованому у найближчому передмісті Одеси – лише за 1 км від проспекту Маршала Жукова. Тут великий вибір ділянок, площею 5 та 10 соток, з усіма комунікаціями європейського класу. А девелопер проекту – компанія «Електрон» у найкоротші терміни збудує в Дайберзі ваш будинок-мрію з урахуванням усіх сучасних технологій. Якщо чекати немає можливості - є в Дайберзі вже готові для житла будинки-дуплекси, навіть з меблями.

Читайте також