ЖМ Дайберг

Час купувати!

У сфері нерухомості рік поділяється на кілька періодів: більш сприятливий час для покупки нерухомості та менш сприятливий. Як і в будь-яких інших сферах діяльності, існує час абсолютної тиші, потім виникає пожвавлення, яке в результаті переростає в справжній вибух. Найтихішим періодом року вважається січень.

Як правило, у січні мало хто планує, наприклад, купити ділянку в Одесі чи в інших регіонах України – лише за крайньої потреби. У лютому активність збільшується, зростає попит на ділянки, будинки з ділянкою, клієнти все частіше хочуть кутити будинок під Одесою, ділянку під будівництво, ділянку передмістя Одеси. Аналогічна ситуація і в інших регіонах України. У березні ринок «оживляється» ще більше, а у квітні починається справжня «веселість» - показ ділянки, показ будинку з ділянкою йдуть один за одним.

Вартість нерухомості так само підтягується до рівня підвищеного попиту: у квітні-травні ціни на ділянку під забудову в Одесі та області дістаються свого максимуму і здатні протриматися на такому рівні до кінця жовтня. Однак ця тенденція спостерігається тільки на вторинному ринку землі, якщо продаж ділянок ведеться в котеджних селищах або житлових масивах, таких як Дайберг - ціни після підвищення не знижуватимуться, забудовники можуть пропонувати хіба що взяти участь у розіграшах або акціях, вигідних і продавцям, і покупцям .

Також важливо відзначити, що в період із травня по серпень, пряма лінія графіка, що відображає досить стабільний до цього рівень цін, перетворюється на синусоїду: у травні та червні відбувається помітне зниження, потім у липні спостерігається стабільність, і в результаті різке збільшення ціни у серпні . Одеса в цьому сенсі – дуже показове місто, тому що під час сезону літніх відпусток у багатьох приїжджих формується бажання купити ділянку в Одесі, особливо десь на морському узбережжі або поблизу моря, наприклад, як у житловому масиві «Дайберг».

Найвища ж активність на ринку нерухомості, в тому числі і на ринку землі, припадає на листопад-грудень: у ці місяці зазвичай традиційно вигідно купувати, оскільки йде «битва» за кожного клієнта за допомогою різноманітних знижок, акцій та бонусів. В цей час ціни і на квартири, і на ділянку під забудову в Одесі максимально привертають увагу потенційних клієнтів. Вартість ділянки під Одесою, вартість ділянки в Одесі збільшується там, де підведено та введено в експлуатацію комунікації, особливо, якщо така ділянка розташована у закритому котеджному селищі або обжитому житловому масиві. Ціни на такі ділянки стабільно високі, оскільки завжди є ліквідним вкладенням коштів.

На завершення можна зробити висновок: немає сенсу вичікувати якийсь сприятливий період, а треба просто оформляти угоду тоді, коли це буде найзручнішим вам як покупця.

Читайте також